У ПолтНТУ студенти вирушили у туристичний зліт

У ПолтНТУ студенти гуманітарного факультету відзначили День туризму, вирушивши у туристичний зліт.

Традиційно студенти гуманітарного факультету Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка вирушили  у туристичний зліт, присвячений Всесвітньому Дню туризму і Дню туризму в Україні.

В ньому взяли участь студенти напрямку підготовки «Здоров’я людини» та Полтавського коледжу нафти і газу. Так більше сотні молодих та активних людей рушили ходою від університету до лісової місцевості, де і відзначили всесвітнє свято яскравими змаганнями та цікавим відпочинком.

Після пішого походу околицями міста, молодь розмістилась на мальовничому березі річки Ворскла. Завершивши перші приготування, для усіх студентів розпочались різноманітні туристичні конкурси. Протягом всього часу за виступами команд спостерігали члени журі, які визначали самих найкращих у всіх номінаціях.

Змагання проходили у запеклої боротьбі та викликали позитивні емоції як у учасників змагань, так і  глядачів.

Переможці були визначені у десятьох номінаціях, так за кращій девіз перемогу одержала команда 301 ГЗ, за найкращу назву команди – 101 пГЗ, за найкращу емблему команди – 101 ГЗ, найсильнішою командою було визначено групи 501 – 502 ГЗ, найспритніша команда – 302 ГЗ, за найсмачнішу страву – БН-1-1 (Полтавського коледжу нафти і газу), за оригінальну страву – 101 ГС, за найкращу презентацію страви – 201 – 202 ГЗ – 201 пГЗ, за жагу до перемоги – Гр-3А (Полтавського коледжу нафти і газу),  за найкраще виконання туристичної пісні було обрано представників групи 401 – 402 ГЗ.

Вітаємо усіх переможців та бажаємо кожному позитивного настрою. Успіхів вам. Зі святом.

Рeна Дарсанія,

ІАЦ ПолтНТУ