У ПолтНТУ відбувся круглий стіл в рамках «Року німецької мови в Україні»

13 жовтня 2017 року у стінах Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка за підтримки гуманітарного факультету було проведено Круглий стіл, присвячений року німецької мови в Україні.

У ході роботи Круглого столу викладач кафедри іноземної філології та перекладу Світлана Астахова, разом із викладачами та студентами спеціальності «Переклад», організувала й провела зустріч із волонтером із Німеччини, викладачем Норбертом Мюллером, котрий поділився своїми враженнями від перебування у Полтаві та розповів присутнім про звичаї й традиції своєї країни.

Під час зустрічі обговорювалися питання й політичного устрою та географічного положення та населення Німеччини.

Особливо цікавим виявилося обговорення особливостей системи освіти та проблем молоді в Німеччині.

іноземної філології та перекладу