Студентки ПолтНТУ долучились до Україно-Американського форуму

Студентки ПолтНТУ взяли активну участь у The First Ukrainian-American Civic Leadership Academy, який пройшов у місті Славське Львівської області.

У жовтні студентки групи 301 ГФ Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка Виповська Анастасія та Сидорова Анастасія разом зі студентами з дев’яти областей України мали можливість узяти участь у роботі проекту The First Ukrainian-American Civic Leadership Academy в місті Славське Львівської області.

Метою цього проекту є залучення молоді до процесу формування толерантного суспільства та створення платформи для взаємодії та обміну знаннями й уміннями.

Під час круглого столу, який організувала викладач кафедри іноземної філології та перекладу Гунченко Юлія Вікторівна,  студентки поділилися з одногрупниками набутим досвідом та на практиці продемонстрували методи навчання толерантності.

Виповська Анастасія наголосила, що для неї толерантність – це перш за все активне ставлення, яке формується на основі визнання універсальних прав й основних свобод людини.

За матеріалами

кафедри Іноземної філології та перекладу