ПолтНТУ взяв участь у першому фестивалі «Наукові пікніки» в Полтаві

З метою профорієнтації для старшокласників та молоді, популяризації технічних професій, сприяння розвитку науки й освіти серед молоді 30 вересня на Театральній площі в Полтаві стартував перший фестиваль «Наукові пікніки», в якому взяли участь і представники ПолтНТУ.

«Наукові пікніки» – це найбільший в Україні фестиваль науки під відкритим небом, який щороку відвідує не менше 20 тис. глядачів по всій Україні. Відтепер серед них будуть і полтавці.

На початку фестивалю з вітальним словом до всіх присутніх звернулися: заступник начальника Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Полтавської ОДА Наталія Анатоліївна Шкоденко, директор Департаменту освіти і науки Полтавської ОДА Олена Вікторівна Харченко та директор Обласного молодіжного центру Світлана Сергіївна Громцева.

Таке дійство в Полтаві проводиться вперше. Незважаючи на доволі прохолодну погоду, захід відвідало багато дітей і молоді з батьками.

Даний фестиваль має на меті пробудити живий інтерес та зацікавленість у науці та наукових дослідженнях, відкриттях явищ фізики, хімії, біології, суспільних наук серед дітей та молоді; показати, що наука – це не лише корисно та необхідно, а й просто дуже цікаво.

На 24 локаціях працювали кращі науковці та практики, які розповідали складні речі простими словами. Свою експериментальну базу продемонстрували 6 вищих навчальних закладів Полтави та Кременчука, профільні заклади позашкільної освіти для дітей та юнацтва, державні та приватні організації.

Сподіваємося, що такий пікнік стане традиційним. Адже, демонструючи свої здобутки, дослідники роблять науку більш доступною та спонукають дітей захопитися нею.

Ілона Прокопенко

ІАЦ ПолтНТУ