Викладачі кафедри фізичного спорту та здоров’я людини зустрілися з учнями Полтавської гімназії «Здоров’я» №14

21 грудня 2017 року з метою професійної орієнтації абітурієнтів відбулася зустріч викладачів кафедри фізичного виховання,спорту та здоров’я людини з учнями старших класів Полтавської гімназії  «Здоров’я» №14.

Кандидат наук із фізичного виховання спорту, доцент кафедри Гордієнко Ю. В. розповіла майбутнім абітурієнтам про особливості навчання за освітньо-професійними програмами «Фізична культура і спорт»,  «Фізична терапія, ерготерапія».

Викладач кафедри Омельяненко О.В.  переконав випускників у актуальності спеціальностей 017 «Фізична культура і спорт» та «Фізична терапія, ерготерапія», окресливши перспективи майбутньої професійної діяльності.

Учні зацікавились можливістю вступу до Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка.

фізичного виховання, спорту

та здоров’я людини